KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.912
$0.912
10
$0.6916
$6.916
50
$0.57437
$28.7185
100
$0.49457
$49.457
500
$0.382907
$191.4535
1000
$0.329716
$329.716
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Thickness (Max) | 0.060" (1.52mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |