KGM21AR71C475KU
KYOCERA AVX
型号:
KGM21AR71C475KU
描述:
0805 X7R 4.7UF10% 16V
库存 : 6000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings -
Series CM
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 4.7 µF