KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.722
$0.722
10
$0.5073
$5.073
50
$0.38361
$19.1805
100
$0.33421
$33.421
500
$0.247551
$123.7755
1000
$0.210416
$210.416
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10V |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CM |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |