KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.1862
$1.862
50
$0.12388
$6.194
100
$0.105355
$10.5355
500
$0.074385
$37.1925
1000
$0.065084
$65.084
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10V |
| Temperature Coefficient | Y5V (F) |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Thickness (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |