KGM31DR72H222KU
KYOCERA AVX
型号:
KGM31DR72H222KU
描述:
CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
库存 : 7094
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series -
Thickness (Max) 0.050" (1.27mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2200 pF