KGM32HV51E475ZU
KYOCERA AVX
型号:
KGM32HV51E475ZU
描述:
CAP CER 4.7UF 25V Y5V 1210
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Obsolete
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.055" (1.40mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 4.7 µF