KGM32JR51C106ML
KYOCERA AVX
型号:
KGM32JR51C106ML
描述:
CAP CER 10UF 16V X5R 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Temperature Coefficient X5R
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series -
Thickness (Max) 0.110" (2.79mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF