KGM32LV51H106ZU
KYOCERA AVX
型号:
KGM32LV51H106ZU
描述:
CAP CER 10UF 50V Y5V 1210
库存 : 77696
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series -
Thickness (Max) 0.114" (2.90mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF