KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.931
$0.931
10
$0.73435
$7.3435
50
$0.63612
$31.806
100
$0.550525
$55.0525
500
$0.415948
$207.974
1000
$0.367004
$367.004
2500
$0.342542
$856.355
5000
$0.330306
$1651.53
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 3000V (3kV) |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Package / Case | 1808 (4520 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |