KGM43BCG2J101JV
KYOCERA AVX
型号:
KGM43BCG2J101JV
描述:
CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1812
库存 : 980
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm)
Series -
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 100 pF