KGM44CCG2D222JV
KYOCERA AVX
型号:
KGM44CCG2D222JV
描述:
CAP CER 2200PF 200V NP0 1825
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2200 pF