KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.957
$1.957
10
$1.5827
$15.827
50
$1.38168
$69.084
100
$1.20897
$120.897
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 3000V (3kV) |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.181" L x 0.248" W (4.60mm x 6.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Package / Case | 1825 (4564 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 4700 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |