KGM44GR73E153KV
KYOCERA AVX
型号:
KGM44GR73E153KV
描述:
CAP CER SMD
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2500V (2.5kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.181" L x 0.248" W (4.60mm x 6.30mm)
Series -
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.015 µF