KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.31825
$3.1825
50
$0.24092
$12.046
100
$0.209855
$20.9855
500
$0.155439
$77.7195
1000
$0.132126
$132.126
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | RF, Microwave, High Frequency |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | U |
| Thickness (Max) | 0.045" (1.15mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 33 pF |
| Features | Ultra Low ESR |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |