KHS10AJB-AX-2K2AA
Vitrohm
型号:
KHS10AJB-AX-2K2AA
品牌:
Vitrohm
封装:
Axial
描述:
RES 2.2K OHM 5% 10W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series KHS
Power (Watts) 10W