Essentra Components
型号:
KKJ-4-RT
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP J-TYPE GRAY ADHESIVE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.741
$0.741
10
$0.64885
$6.4885
25
$0.59318
$14.8295
50
$0.55841
$27.9205
100
$0.535135
$53.5135
250
$0.488566
$122.1415
500
$0.465291
$232.6455
1000
$0.383866
$383.866
2500
$0.348973
$872.4325
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | Richco, KWIK KLIP |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, J-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.906" (23.01mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Flame Retardant |
| Height | 0.406" (10.31mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Width | 1.500" (38.10mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | KKJ |