Essentra Components
型号:
KLH-750-01
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP TWIST LOCK NAT FASTENER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
10
$0.40185
$4.0185
25
$0.36708
$9.177
50
$0.34542
$17.271
100
$0.331075
$33.1075
250
$0.30229
$75.5725
500
$0.287888
$143.944
1000
$0.2375
$237.5
2500
$0.215906
$539.765
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.204" (5.18mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged |
| Series | Richco, KURLY-LOK |
| Screw Size | #10 (M5) |
| Type | Clip, Twist Lock |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.750" (19.05mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.700" ~ 0.800" (17.78mm ~ 20.32mm) |
| Base Product Number | KLH |