TDK-Lambda Americas Inc
型号:
KMS30A-15
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC CONVERTER 15V 30W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$62.757
$62.757
10
$58.57225
$585.7225
25
$54.40308
$1360.077
50
$50.5134
$2525.67
请发送询价,我们将立即回复。

| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Line Regulation | ±75mV |
| Package / Case | 5-DIP Module, 4 Leads |
| Efficiency | 86% |
| Mfr | TDK-Lambda Americas Inc |
| Features | Universal Input |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.52" L x 1.80" W x 0.93" H (64.0mm x 45.6mm x 23.5mm) |
| Weight | 0.287 lb (130.18 g) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | KMS-A (30W) |
| Power (Watts) | 30 W |
| Type | Enclosed |
| Standard Number | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Load Regulation | ±150mV |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | KMS30A |