JAE Electronics
型号:
KN01L18SKS
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CONN SOCKET INSULATOR BLOCK WITH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.5405
$8.5405
10
$7.68645
$76.8645
25
$7.2409
$181.0225
73
$7.055251
$515.033323
146
$6.869545
$1002.95357
292
$6.126882
$1789.049544
511
$5.755566
$2941.094226
949
$5.087174
$4827.728126
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 18 |
| Voltage Rating | 24V |
| Housing Material | Resin |
| Termination Style | Crimp |
| Size | L |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | KN01 |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Contact Material | - |
| Mfr | JAE Electronics |
| Package | Tray |
| Base Product Number | KN01L |