KNA21300C15MA3TS
KYOCERA AVX
型号:
KNA21300C15MA3TS
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
FILTER LC 15PF 300MHZ SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Attenuation Value 20dB @ 800MHz ~ 2GHz
Filter Order -
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 300MHz (Cutoff)
Values C = 15pF
Voltage - Rated 25V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series KNA, Kyocera
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric), Array, 10 PC Pad
Technology LC
Mfr KYOCERA AVX
Height 0.033" (0.85mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 35 mA