KNF32025-W3
KYOCERA AVX
型号:
KNF32025-W3
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
FILTER LC 235PF 25MHZ SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Attenuation Value 20dB @ 200MHz ~ 600MHz
Filter Order -
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 25MHz (Cutoff)
Values C = 235pF
Voltage - Rated 25V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series KNF, Kyocera
Type Low Pass
Package / Case 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Technology LC
Mfr KYOCERA AVX
Height 0.039" (1.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 200 mA