KNP100JT-52-9R1
YAGEO
型号:
KNP100JT-52-9R1
描述:
RES 9.1 OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 9.1 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 1W