KNP1WSJR-52-560R
YAGEO
型号:
KNP1WSJR-52-560R
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 560 OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 560 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 1W