KNP2WSJT-52-7R5
YAGEO
型号:
KNP2WSJT-52-7R5
描述:
RES 7.5 OHM 5% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 2W