KNP300JR-73-470R
YAGEO
型号:
KNP300JR-73-470R
描述:
RES 470 OHM 5% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 3W