KPT5-15MM
Bertech
型号:
KPT5-15MM
品牌:
Bertech
描述:
15 MM W TAPE 5 MIL THK
库存 : 25
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Masking
Thickness - Adhesive 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
Color Amber
Backing, Carrier Polyimide
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Thickness 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Series BERTECH® KPT5
Length 108' (32.9m) 36 yds
Shelf Life Start -
Mfr Bertech
Temperature Range -99°F ~ 500°F (-73°C ~ 260°C)
Package Bulk
Shelf Life -
Tape Type Masking
Adhesive Silicone
Width 0.59" (15.00mm)