Panasonic - BSG
型号:
KR-1500AULT
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BATTERY NICAD 1.2V 1.5AH 4/5 A
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Standard Charge Current | 150mA |
| Termination Style | Solder Tab |
| Battery Cell Size | 4/5A |
| Discharge Rate | 300mA |
| Voltage - Rated | 1.2 V |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 30.84 g |
| Series | Cadnica |
| Capacity | 1.5Ah |
| Standard Charge Time | 16Hrs |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |