Panasonic - BSG
型号:
KR-900AAECT
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BATTERY NICAD 1.2V 900MAH AA
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Standard Charge Current | 90mA |
| Termination Style | Solder Tab |
| Battery Cell Size | AA |
| Discharge Rate | 180mA |
| Voltage - Rated | 1.2 V |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 23.13 g |
| Series | Cadnica |
| Capacity | 900mAh |
| Standard Charge Time | 16Hrs |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |