首页 / 彩色LED照明 / KR DMLS31.FR-Z7K5-AF-8E8G-700-S
minImg
KR DMLS31.FR-Z7K5-AF-8E8G-700-S
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
SMD
描述:
LED SYNIOS P2720 RED SMD
库存 : 2000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 2000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Viewing Angle 120°
Color Red
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Current - Test 700mA
Current - Max 800mA
Lumens/Watt @ Current - Test 49 lm/W
Size / Dimension 0.108" L x 0.079" W (2.75mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Wavelength -
Supplier Device Package SMD
Luminous Flux @ Current/Temperature 108lm (90lm ~ 125lm)
Series SYNIOS® P2720
Temperature - Test 25°C
Package / Case 1108 (2720 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.125V