KRL3216T4A-M-R003-F-T1
Susumu
型号:
KRL3216T4A-M-R003-F-T1
封装:
1206
描述:
RES 0.003 OHM 1W 1206 WIDE
库存 : 32821
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 3 mOhms
Series KRL
Power (Watts) 1W