KRL3264-C-R039-F-T1
Susumu
型号:
KRL3264-C-R039-F-T1
封装:
3264
描述:
RES 0.039 OHM 1% 1W 3264
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 3264
Ratings AEC-Q200
Resistance 39 mOhms
Series KRL
Power (Watts) 1W