KRL7638-C-R022-F-T1
Susumu
型号:
KRL7638-C-R022-F-T1
品牌:
Susumu
封装:
7638
描述:
RES 0.022 OHM 3W 3015 WIDE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 7638
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 mOhms
Series KRL
Power (Watts) 3W