KS103J34
Littelfuse Inc.
型号:
KS103J34
描述:
THERMISTOR 10000OHM +/-0.10C
用户指南
Operating Temperature -80°C ~ 135°C
B0/50 3892K
Resistance Tolerance ±0.1°C
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Series KS
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.50" (38.00mm)
Resistance in Ohms @ 25°C 10k
Package / Case Bead, Epoxy
Power - Max 30 mW