SICK, Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$723.5675
$723.5675
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Sensing Distance | 0.394" (10mm) |
| Response Time | 50µs |
| Output Configuration | NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | - |
| Light Source | RGB LED |
| Product Status | Obsolete |
| Connection Method | Connector, M12, 5POS |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | KT5W |
| Adjustment Type | - |