Siemens
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$324.159
$324.159
10
$307.59195
$3075.9195
25
$295.7616
$7394.04
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Isolation | - |
| Voltage - Primary | 240V, 480V |
| Secondary Winding(s) | - |
| Height - Seated (Max) | 101.60mm |
| Size / Dimension | 92.46mm L x 76.20mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | - |
| Primary Winding(s) | - |
| Series | - |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 50VA |
| Mfr | Siemens |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 120V |