KTR25JZPF1104
Rohm Semiconductor
型号:
KTR25JZPF1104
封装:
1210
描述:
RES SMD 1.1M OHM 1% 1/3W 1210
库存 : 10129
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.1 MOhms
Series KTR
Power (Watts) 0.333W, 1/3W