L0603220FHLTR
KYOCERA AVX
型号:
L0603220FHLTR
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
0603 (1608 Metric)
描述:
FIXED IND 22NH 200MA 2.2 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 450 MHz
Q @ Freq 13 @ 450MHz
Height - Seated (Max) 0.028" (0.71mm)
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm Max
Series Accu-L®
Inductance 22 nH
Type Thin Film
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.2GHz