L1007B3R3MDWLT
KEMET
型号:
L1007B3R3MDWLT
品牌:
KEMET
封装:
1008
描述:
L1007B3R3MDWLT
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Series L-DMI
Inductance 3.3 µH