L1007C150KDWIT
KEMET
型号:
L1007C150KDWIT
品牌:
KEMET
封装:
1007
描述:
L1007C150KDWIT
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 350mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1007
Ratings -
DC Resistance (DCR) 845mOhm Max
Series L-DWI
Inductance 15 µH
Type Wirewound
Package / Case 1007 (2518 Metric)
Frequency - Self Resonant 23MHz