首页 / 白色LED照明 / L128-6580EC3500006
minImg
L128-6580EC3500006
Lumileds
型号:
L128-6580EC3500006
描述:
COOL-WHITE 2835E 9V 80 CRI >70%
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 60mA
Current - Max 150mA
Lumens/Watt @ Current - Test 167 lm/W
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Thermal Resistance of Package 15°C/W
Mfr Lumileds
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 8.9V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 89lm (Typ)