首页 / 白色LED照明 / L150-4070502400000
minImg
L150-4070502400000
Lumileds
型号:
L150-4070502400000
品牌:
Lumileds
封装:
5050
描述:
LED LUXEON WHITE NEU 4000K SMD
库存 : 1925
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Viewing Angle 116°
Color White, Neutral
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
CRI (Color Rendering Index) 70
Current - Test 160mA
Current - Max 240mA
Lumens/Watt @ Current - Test 156 lm/W
Size / Dimension 0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm)
Thermal Resistance of Package -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 5050
Series LUXEON 5050
Package / Case 2020 (5050 Metric)
Mfr Lumileds
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 24.5V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 610lm (Typ)