L16PLS10KGRNGRN
E-Switch
型号:
L16PLS10KGRNGRN
品牌:
E-Switch
描述:
LED PANEL INDICATOR GRN 24V
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Viewing Angle -
Termination Style -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Series L16
Lens Style Square with Flat Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr E-Switch
Features -
Lens Color -
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current -
Base Product Number L16PLS10
Lens Size 18.00mm