Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L17DEFRB09S
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB RCPT 9POS IDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.717
$2.717
10
$2.46905
$24.6905
25
$2.33814
$58.4535
40
$2.284038
$91.36152
96
$2.175206
$208.819776
288
$1.903296
$548.149248
480
$1.848918
$887.48064
960
$1.57701
$1513.9296
2400
$1.468254
$3523.8096
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Plastic |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Contact Material | Brass |
| Features | Feed Through, Strain Relief |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | IDC, Ribbon Cable |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | - |
| Series | DFR |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | L17DEFRB09 |