L17T350.V
Littelfuse Inc.
型号:
L17T350.V
描述:
FUSE CRTRDGE 350A 170VDC CYLINDR
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Applications Telecom
Response Time Fast Blow
Approval Agency CE, CSA, UR
Current Rating (Amps) 350A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 100kA
Size / Dimension 1.500" Dia x 1.252" L (38.10mm x 31.80mm)
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Series POWR-GARD® L17T
Voltage Rating - DC 170 VDC