Tamura
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.044
$9.044
10
$7.23425
$72.3425
25
$6.69218
$167.3045
80
$5.787761
$463.02088
600
$5.425972
$3255.5832
1200
$5.064241
$6077.0892
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C (TA) |
| Response Time | 5µs |
| For Measuring | AC/DC |
| Current - Supply (Max) | 18mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Current - Sensing | 20A |
| Series | L18PXXXD15 |
| Accuracy | - |
| Sensitivity | - |
| Package / Case | Module |
| Number of Channels | 1 |
| Sensor Type | Hall Effect, Open Loop |
| Voltage - Supply | ±12V ~ 15V |
| Linearity | ±1% |
| Output | Ratiometric, Voltage |
| Mfr | Tamura |
| Frequency | - |
| Package | Tray |