Tamura
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.5425
$11.5425
10
$9.2302
$92.302
25
$8.53822
$213.4555
100
$7.38435
$738.435
500
$6.922802
$3461.401
1000
$6.461273
$6461.273
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Response Time | 5µs |
| For Measuring | AC/DC |
| Current - Supply (Max) | 15mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Sensing | 20A |
| Series | L18PXXXS05 |
| Accuracy | - |
| Sensitivity | - |
| Package / Case | Module |
| Number of Channels | 1 |
| Sensor Type | Hall Effect, Open Loop |
| Voltage - Supply | 5V |
| Linearity | ±1% |
| Output | Ratiometric, Voltage |
| Mfr | Tamura |
| Frequency | DC ~ 100kHz |
| Package | Bulk |