L2C3-2280109D06000
Lumileds
型号:
L2C3-2280109D06000
品牌:
Lumileds
描述:
LED COB COMPACT WHT RECT 2200K
用户指南
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 6.50mm Dia
Configuration Rectangle
Viewing Angle 115°
Color White, Warm
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 350mA
Current - Max 600mA
Lumens/Watt @ Current - Test -
Size / Dimension 12.00mm L x 15.00mm W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature -
Series LUXEON CoB Compact Range
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Lumileds
Features -
Height 1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 23V