L2C5-30801204F1300
Lumileds
型号:
L2C5-30801204F1300
描述:
LED COB LUXEON WHT RECT 3000K
用户指南
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 13.00mm Dia
Color White, Warm
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test 450mA
Current - Max 900mA
Lumens/Watt @ Current - Test 450 lm/W
Size / Dimension 24.00mm L x 20.00mm W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 2376lm (Typ)
Series LUXEON CoB Core Range
Temperature - Test 85°C
Features -
Height 1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 34.7V