L2C5-32901204E0900
Lumileds
型号:
L2C5-32901204E0900
描述:
LED COB LUXEON WM WHT RECT 3200K
用户指南
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 9.00mm Dia
Color White, Warm
CRI (Color Rendering Index) 90
Current - Test 700mA
Current - Max 1.35A
Lumens/Watt @ Current - Test 100 lm/W
Size / Dimension 19.00mm L x 16.00mm W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 2600lm (Typ)
Series LUXEON CoB Core Range - High Density
Temperature - Test 85°C
Features -
Height 1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 37V