L4004L3TP
Littelfuse Inc.
型号:
L4004L3TP
封装:
TO-220 Isolated Tab
描述:
TRIAC SENS GATE 400V 4A TO220
库存 : 1706
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 110°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max) 5 mA
Configuration Single
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 3 mA
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3 V
Triac Type Logic - Sensitive Gate
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220 Isolated Tab
Voltage - Off State 400 V
Series -
Package / Case TO-220-3 Isolated Tab
Mfr Littelfuse Inc.
Package Tube
Current - On State (It (RMS)) (Max) 4 A
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 33A, 40A