Littelfuse Inc.
型号:
L4004L3TP
品牌:
封装:
TO-220 Isolated Tab
批次:
-
描述:
TRIAC SENS GATE 400V 4A TO220
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.223
$2.223
10
$1.84585
$18.4585
100
$1.46908
$146.908
500
$1.243113
$621.5565
1000
$1.054756
$1054.756
2000
$1.002022
$2004.044
5000
$0.964345
$4821.725
10000
$0.926678
$9266.78
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 5 mA |
| Configuration | Single |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 3 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3 V |
| Triac Type | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220 Isolated Tab |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 Isolated Tab |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tube |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 4 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 33A, 40A |